Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: вимушені переселенці отримали понад 2090 тонн гуманітарної допомоги

31 / 10 / 2022

2092,2 тонни гуманітарної допомоги отримали внутрішньо переміщені особи у шести областях України. Про це повідомила менеджерка в соціальній сфері КримSOS Ольга Шкарупа.

«За п’ять місяців роботи ініціативи КримSOS з компенсації витрат на паливо було витрачено більше 2 мільйонів гривень на 45 620 літрів пального.  Завдяки цьому вдалось доставити 2092,2 тонни гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям у місця компактного поселення (МКП) у шести областях України», — розповіла Ольга Шкарупа.

Партнерські громадські організації займаються перевезенням гуманітарної допомоги до таких областей: Київської, Житомирської, Закарпатської, Черкаської, Вінницької, Хмельницької. Лише минулого тижня 21,4 тонни допомоги отримали ВПО у Київській та Вінницьких областях.

У межах ініціативи вимушеним переселенцям доставляють товари першої необхідності, а саме предмети здоров’я та гігієни, запаси їжі, теплі речі тощо. Ініціатива реалізується в межах спільного проєкту з Управлінням Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини