Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

КримSOS: вимушені переселенці отримали майже 1960 тонн гуманітарної допомоги

10 / 10 / 2022

1959,9 тонн гуманітарної допомоги отримали вимушені переселенці у шістьох областях України. Про це повідомила менеджерка в соціальній сфері КримSOS Ольга Шкарупа.

«Тільки за останній тиждень вимушені переселенці у Закарпатській, Хмельницькій, Вінницькій, Житомирській та Київських областях отримали 85,4 тонн гуманітарної допомоги. Загалом у межах ініціативи КримSOS з компенсації витрат на паливо було доставлено 1959,9 тонн допомоги ВПО у шістьої областях», — розповіла Ольга Шкарупа.

Для доставлення гуманітарної допомоги у межах ініціативи КримSOS було закуплено 43,9 тисяч літрів палива на суму 2 мільйона 238 тисяч гривень.

КримSOS компенсує витрати на пальне для 11 організацій-партнерів, які займаються доставкою гуманітарної допомоги до МКП вимушених переселенців, у межах ініціативи з компенсації витрат. Вона поширюється на такі області: Київську, Житомирську, Закарпатську, Черкаську, Вінницьку, Хмельницьку.

Нагадуємо, що це одна з чотирьох ініціатив КримSOS в межах спільного проєкту з Управлінням Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Загальний бюджет проєкту складає 3,6 мільйона гривень.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини