Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS візьме участь у конкурсному відборі директора «Кримського дому»

14 / 01 / 2022

Співкоординаторка КримSOS Міла (Людмила) Шевченко увійшла до складу комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора ДП «Кримський Дім».

Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

За результатами жеребкування до комісії від громадських організацій також увійшли Ольга Коваленко (ГО «Український незалежний центр політичних досліджень») та Варвара Вербицька (ГО «Школа медіапатріотів»).

«Від керівника підприємства залежить його успішність. Команда КримSOS візьме участь у його відборі, бо для нас важливо, аби “Кримський дім” розвивався і надалі, як місце концентрації кримської (не лише кримськотатарської) культури.  Для нас важливо, аби “Кримський дім” був успішним, аби тема Криму не зникала з українського інформаційного простору, щоб через синергію культурних і правозахисних акцій суспільству доносились складні теми політичних переслідувань, порушень окупаційною владою прав людини на півострові», — сказала Міла Шевченко.

Державне підприємство «Кримський дім» – це особливий культурний простір з просвітницькою і правозахисною місією, який об’єднує низку громадстких організацій, що займаються питанням Криму. Він позиціонує себе як місце концентрації кримської енергетики у культурній, освітній, інформаційній, правозахисній та дослідницькій сферах. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини