Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: увесь світ треба наново знайомити з Кримом

6 / 09 / 2023

Знайомити з Кримом треба не лише найближчих сусідів України, але й увесь світ, щоби закріплювати усвідомлення, що півострів — частина України. Про це аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко розповів після зустрічі з італійськими журналістами, які прибули в Україну в межах програми In Solidarity With Ukraine.

«Такий формат розмов з іноземними журналістами дуже важливий. На жаль, не всі вони знають про Крим достатньо. Коли йдеться про захоплення Криму, життя кримчан під окупацією та майбутнє півострова після деокупації, то наразі значно легше обговорювати ці питання, наприклад, з польськими медіа. Нам потрібно знайомити з Кримом не лише найближчих сусідів, але й увесь світ, та закріплювати усвідомлення, що він — невіддільна частина України», — каже Євгеній Ярошенко.

5 вересня Постійна Представниця Президента України в АР Крим Таміла Ташева та керівниця Служби забезпечення діяльності Кримської платформи Марія Томак провели зустріч із делегацією італійських журналістів, громадських активістів, науковців, культурних діячів та публіцистів, які здійснили свій візит в Україну в межах програми In Solidarity With Ukraine.

Участь у заході взяли аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко, заступник виконавчої директорки PEN Ukraine Максим Ситніков, координатор міжнародної взаємодії «Центр громадянських свобод» Роман Неколяк та представниця Truth Hounds Катерина Мітєва.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини