Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: у Криму посилився тиск на представників Меджлісу

24 / 06 / 2022

В окупованому Криму посилився тиск на представників Меджлісу в Судакському районі. Про це повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко

“Обшук у заступника голови регіонального Меджлісу Нарімана Курукчі та кримінальне переслідування голови регіонального Меджлісу Ільвера Аметова можуть розглядатися як тиск окупаційної влади на кримськотатарських активістів у Судакському районі”, – сказав аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко. 

23 червня в селі Хутлах (Веселе), що біля окупованого Судака, російські силовики прийшли з обшуком до будинку Нарімана Курукчі – заступника голови районного Меджлісу у Судакському районі. 

Раніше представники окупантів обшукували будинок Ільвера Аметова, голови районного Меджлісу у Судакському районі. Проти активіста відкрили кримінальну справу за “незаконне зберігання зброї”. Мова йде про старовинну зброю, що зберігається у його домашньому музеї. Проте 20 червня  окупаційний суд припинив кримінальну справу стосовно Ільвера Аметова. 

Нагадуємо, що напередодні Дня кримськотатарського прапора близько 50 активістів отримали попередження від підконтрольної рф прокуратури. Окупанти нагадують про заборону проведення масових зібрань 26 червня. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини