Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS та Мінреінтеграції підписали меморандум про співпрацю

8 / 08 / 2022

КримSOS підписав меморандум про співпрацю з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Про це повідомила юристка КримSOS Анастасія Калініна

«Співпраця має на меті збільшити кількість консультацій серед внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та жителів тимчасово окупованих територій. У межах меморандуму відбуватиметься спільна робота над “гарячою лінією” Уповноваженого з питань ВПО», – розповідає Анастасія Калініна. 

Звернення на «гарячу лінію» Уповноваженого з питань ВПО Мінреінтеграції тимчасово окупованих територій перенаправлятимуть до залучених громадських організацій відповідно до профільних тем роботи. 

«Спеціалісти КримSOS надаватимуть консультації щодо питань, які стосуються тимчасово окупованих Кримського півострову та частини Херсонської області, а також вимушених переселенців із цих регіонів», – додала юристка КримSOS Анастасія Калініна

Відповідно до меморандуму представники Коаліції українських правозахисних організацій також допомагатимуть у навчанні операторів «гарячої лінії» Уповноваженого та організації консультацій. Про початок спільної роботи буде повідомлено пізніше.

Вибір редакції

Ще Новини