Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: Свідків Єгови у Криму сумарно засудили до 54 років

2 / 12 / 2022

За п’ять років сумарний термін ув’язнення у «справах Свідків Єгови» в окупованому Криму склав 54 роки й шість місяців. Про це повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.

«З 2017 року 10 жителів окупованого Криму отримали обвинувальний вирок. Дев’ять з них позбавлені волі  сумарно на термін у 54 роки та 6 місяців. Одна людина засуджена до умовного терміну», — розповів Євгеній Ярошенко.

1 грудня 2022 року так званий «Армянський міський суд» визнав місцевих жителів Олександра Дубовенка й Олександра Литвинюка винними в «організації діяльності екстремістської організації» через приналежність до релігійної групи Свідки Єгови. Обох засудили до шести років позбавлення волі.

У 2017 році верховний суд росії визнав релігійну організацію Свідки Єгови екстремістською та заборонив її діяльність у рф та в окупованому Криму. Діяльність Свідків Єгови дозволена в абсолютній більшості країн світу.

Нагадуємо, що сумарний термін вироків нинішнім жертвам політичних переслідувань в окупованому Криму збільшився до 1339 років та 2 місяці. За роки окупації до реальних термінів ув’язнення російськими судами й окупаційними судами в Криму було засуджено 111 осіб.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини