Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS створив інформаційний центр QirimInfo

30 / 08 / 2015

Сьогодні анексований Крим усе далі віддаляється від українців в інформаційній площині. Новини з півострова усе менше цікавлять українські, а тим паче світові ЗМІ. На базі КримSOS створено інформаційний центр QirimInfo, мета якого повернути інтерес громадськості до ситуації в Криму й проблем кримчан.

Основні завдання QirimInfo:

  • інформувати світову спільноту про події, які відбуваються в Криму, за рахунок співробітництва з іноземними журналістами; 
  • інформувати українське суспільство про проблеми Криму й кримчан з метою актуалізації й вирішення наявних питань.  

Проект QirimInfo реалізовується в рамках «Польсько-канадської програми підтримки демократії», яку фінансують Міністерство закордонних справ Республіки Польща та канадське Міністерство закордонних справ, торгівлі й розвитку.  

«Наш проект буде працювати в кількох напрямах. Ми будемо аналізувати й публікувати актуальну й об’єктивну інформацію про події в Криму. Це не тільки новини, але й інтерв’ю, блоги, статистичні дані. Також ми готові допомагати іноземним журналістам, що хочуть підготувати матеріал про ті або інші аспекти життя півострова», — розповіла координатор громадської ініціативи «КримSOS» Таміла Ташева. За її словами, незабаром буде запущений сайт проекту, інформація на якому буде представлена трьома мовами.  

Таким чином українські й іноземні журналісти одержать платформу, на якій буде акумулюватися інформація про події в Криму, а також додатковий інструмент і ресурс для своєї роботи.

 

Контакти для звернень ЗМІ:

  • E-mail: crimea.info@krymsos.com
  • Телефон: +38 (093) 105 31 62 (для українських ЗМІ); +38 (095) 540 45 40 (для іноземних ЗМІ).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини