Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS розпочав серію навчальних заходів для громадських ініціатив

5 / 08 / 2022

КримSOS розпочав цьогорічну серію навчальних заходів для громадських організацій та ініціатив щодо створення центрів допомоги вимушеним переселенцям. Про це повідомив голова Правління КримSOS Денис Савченко.

«КримSOS розпочав цьогорічну серію заходів для представників спільнот України, які займаються питаннями допомоги внутрішньо переміщеним особам. Перший захід відбувся 3 та 4 серпня у місті Чернівці на базі «Українського народного дому в Чернівцях» і був присвячений створенню центрів громадських організацій та ініціатив, які надають допомогу вимушеним переселенцям», – розповідає Денис Савченко. 

Цього року КримSOS планує провести ще три заходи, які охоплять різноманітні теми, що стосуються напрямів роботи з вимушеними переселенцями. Теми та час проведення будуть повідомлені пізніше. 

Навчальні заходи проводять у межах проєкту КримSOS «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України» від Управління Верховного комісара в справах біженців Організації Об’єднаних Націй (УВКБ ООН).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини