Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: реінтеграції ТОТ не уникнути, тому вже зараз необхідно ухвалювати складні й виважені механізми

5 / 09 / 2023

Деокупація тимчасово окупованих територій України та їхня подальша реінтеграція наближається щодня, тому вже зараз Парламент має розробляти складні та виважені рішення. Про це розповіла адвокаційна менеджерка КримSOS Анна Рассамахіна на презентації «Дорожньої карти законопроєктів, що стосуються захисту прав постраждалих внаслідок війни росії проти України».

«Дуже б хотілося, щоб у Парламенті усвідомили просту й очевидну річ — реінтеграційні процеси не є вибором Парламенту. Зараз не стоїть питання «займатися реінтеграцією чи ні». Деокупації та реінтеграції не уникнути, і вони є ближчими з кожним днем. Чим раніше почнеться розробка тих самих складних виважених механізмів, про які я вже казала, тим буде краще. Це потрібно було робити навіть не «вчора», а ще раніше», — каже Анна Рассамахіна.

5 вересня 2023 року в Ukraine Media Center — Ukrinform відбулася презентація проєкту «Дорожня карта законопроєктів, що стосуються захисту прав постраждалих унаслідок війни росії проти України». Зокрема фахівці організацій зазначили законопроєкти, які пропонують відхилити. Серед причин — популістичний характер рішень.

Переглянути Карту можна за посиланням.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини