Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: регіональні координатори здійснили 337 моніторингових візитів до МКП

7 / 10 / 2022

Із червня цього року регіональні координатори КримSOS здійснили 337 моніторингові візитів до місць компактного перебування (МКП) вимушених переселенців. Про це повідомив співкоординатор КримSOS Денис Савченко.

«За чотири місяці регіональні координатори КримSOS здійснили 337 моніторингових візитів до 289 МКП вимушених переселенців. Завдяки таким візитам координатори дізнаються про основні виклики та потреби внутрішньо переміщених осіб у МКП, а також фіксують випадки гендерно обумовленого насильства», — розповів Денис Савченко.

Лише за останній тиждень регіональними координаторами КримSOS було здійснено 20 моніторингових візитів до 15 МКП у восьми областях України.

Нагадуємо, візити до МКП є одним з інструментів, що використовують в своїй роботі 14 регіональних координаторів КримSOS в межах проєкту «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України». Проєкт реалізується за фінансової підтримки Управління Верховного комісара у справах біженців Організації Об’єднаних Націй (УВКБ ООН).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини