Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: психологиня надала 422 консультації постраждалим від війни 

3 / 04 / 2023

Спеціалістка КримSOS надала 422 консультації за понад рік роботи. Про це розповіла співкоординаторка КримSOS Ірина Даценко.

«Тільки в березні цього року психологиня КримSOS надала 31 консультацію і ми бачимо, як попит на такі сесії підвищується. Загалом із початку 2022 року психологиня провела 422 консультації», — розповідає Ірина Даценко.

Консультації проходили у форматі онлайн-сесій, під час яких із психологинею пропрацьовували питання депресії, тривоги, стресу та інших психічних проблем, які можуть виникати в людей у різні періоди їхнього життя. Основною метою консультацій є надання підтримки та сприяння відновленню психічного здоров’я тих, хто звернувся за допомогою.

Громадська організація прагне продовжувати свою місію та надавати підтримку тим, кому вона необхідна у важких життєвих ситуаціях. Ми надаємо послуги, доступні для різних категорій людей, і привертаємо увагу до важливості психічного здоров’я в нашому суспільстві.

Записатися на консультацію можна в месенджерах Signal, Telegram, WhatsApp за номером: +38 050 867 84 28. Спеціалістка працює з понеділка до п’ятниці з 9:00 до 18:00.

Ініціатива втілюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини