Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS проведе експертну дискусію на Варшавській конференції з людського виміру

30 / 09 / 2022

3 жовтня КримSOS проведе експертну дискусію про права людини в окупованому Криму в межах Варшавської конференції з людського виміру (Warsaw Human Dimension Conference). Про це розповів аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко

«З 2014 року росія перетворювала Крим на плацдарм для вторгнення на материкову Україну, яке врешті-решт відбулося 24 лютого 2022 року. Країни-члени ОБСЄ можуть і повинні вжити рішучих заходів для реагування на погіршення ситуації з правами людини в окупованому Криму та забезпечення безпеки громадян України на півострові», – розповів Євгеній Ярошенко. 

За останні 8 років ситуація з правами людини в окупованому Криму дедалі погіршується: політично вмотивовані ув’язнення, тортури, насильницькі зникнення, свавільні обшуки, придушення будь-якого інакомислення стали в Криму звичайною практикою. 

Організатори експертної дискусії «Ситуація з правами людини в Криму в контексті повномасштабного вторгнення росії в Україну» – КримSOS та Міжнародне партнерство з прав людини (IPHR). До експертної дискусії  залучені чотири спікера. Окрім Євгенія Ярошенко, виступлять Постійна Представниця Президента України в АР Крим Таміла Ташева, керівниця Служби забезпечення діяльності Кримської платформи Марія Томак, Заступник генерального директора Українського інституту Алім Алієв. 

Варшавська конференція з людського виміру відбувається у Варшаві з 26 вересня по 7 жовтня. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини