Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS продовжує організовувати сімейне дозвілля

24 / 01 / 2017

5 січня 32 дітей та 5 дорослих відвідали інтерактивне новорічне шоу «Музей казок». Увесь простір Музею був поділений на тематичні секції: Морське царство, Країна Чудес, Український хутір, Чарівний Ліс та інші. Відвідувачі мали нагоду побачити 59 героїв улюблених казок та мультфільмів. 

«Багато позитивних вражень та емоцій. Мені також було приємно трохи доторкнутися до казки. Дитина була трохи приголомшена – стільки героїв в одному місці! Єгор не знав куди дивитися, куди бігти, кому допомагати, кого рятувати. Під керівництвом Микити Кожум’яки діти тренувалися, рятували Принцесу від Дракона та допомагали іншим казковим героям», – розповіла Чеботарьова Ірина з Донецька, мати 13-річного Єгора.  

21 січня 19 дітей з батьками взяли участь у майстер-класі Алли Мосієвич, авторки проекту «Казковий провулок». Учасники зробили по одній з казкових фей та послухали аудіоказки.  

Усі герої та сюжети казок унікальні. Їх створювали спеціально для «Казкового провулка». Аудіоказки стануть у нагоді усім батькам. Дорослі можуть не читати в голос, а ввімкнути дітям казку перед сном або під час гри. Згодом запис однієї з казок отримають усі діти, зареєстровані на захід.  

Батьки поділились враженнями: 

Вікторія Валєєва з Донецької області, мати 6-річної Злати та 8-річного Тимура:  

«Я вперше на такому майстер-класі. Для нас дуже важливо розуміти, що ми не одні. Такі заходи додають впевненості у своїх силах та віри в те, що все що трапляється – на краще. Діти були в захваті та ще декілька днів ділились враженнями». 

Ірина Тіторенко з Донецька, мати 5-річної Олесі: 

«Добре, що батьки були разом з дітьми та могли поспілкуватись й спільно покреативити. Мені не вистачає цього в повсякденному житті. Чудовий майстер-клас та казки. Олеся вже другий день прибирає свої іграшки. Фея Порядку працює!»  

Тетяна Фурсенко з Донецької області, мати 4-річної Стефанії :  

«На майстер-класі не встигли доробити фею, доклеювали вже вдома. Тепер чекаємо, коли вона запрацює. Нам дуже не вистачає Гармонії та Затишку».  

[gallery-16130]

 

Команда КримSOS дякує адміністрації «Музею казок» та Аллі Мосієвич, авторці проекту «Казковий провулок» за організацію дозвілля дітей-переселенців в Києві.  

  

Для оперативного інформування про можливості для дітей і дорослих радимо підписатися на e-mail розсилку новин (на сайті КримSOS справа в розділі «Переселенці»), також стежте за анонсами в групі  Усі заходи_ #КримSOS

Якщо у Вас є питання, пропозиції або бажання допомогти, телефонуйте на «гарячу лінію» КримSOS за телефонами (063) 073-16-19, (096) 684-88-47, (095) 031-53-97. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини