Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: Права людини мають стати пріоритетом у роботі Національної ради з відновлення України

2 / 05 / 2022

Права людини мають стати пріоритетом у роботі Національної ради з відновлення України. Про це повідомляє Голова правління КримSOS Денис Савченко. 

“Наразі у Національній раді з відновлення України від наслідків війни недостатня увага приділяється питанням захисту прав людини. Права людини мають бути зараз та у майбутньому в пріоритеті. Ми з колегами звернулися до президента України з проханням розширити склад цього органу та долучити до роботи кілька профільних відомств. Наші спеціалісти та колеги з інших організацій також готові долучитись до обговорення у робочих групах”, – прокоментував голова правління КримSOS Денис Савченко. 

Зокрема, йдеться про включення представника Комітету Верховної Ради з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономній Республіці Крим, місті Севастополь, національних меншин і міжнаціональних відносин та голову представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.

29 квітня до Президента України Володимира Зеленського звернулась коаліція громадських організацій, яка опікується питаннями захисту прав постраждалих внаслідок збройної агресії росії проти України. Раніше –  21 квітня Указом Президента України № 266/2022 був створений  консультативно-дорадчий орган – Національна рада з відновлення України від наслідків війни. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини