Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: понад 1870 тонн гуманітарної допомоги отримали вимушені переселенці

3 / 10 / 2022

За чотири місяці вимушені переселенці отримали 1874,5 тонн гуманітарної допомоги. Про це повідомила менеджерка в соціальній сфері КримSOS Ольга Шкарупа.

«У межах ініціативи КримSOS з компенсації витрат на паливо вимушені переселенці у шістьої областях України отримали 1874,5 тонн гуманітарної допомоги. Для її доставлення було закуплено 41 370 літрів палива на суму в понад два мільйона гривень», — розповіла ольга Шкарупа.

Тільки за останній тиждень внутрішньо переміщеним особам в Київській, Житомирській, Хмельницькій, Закарпатській та Вінницькій областях доставили 114 тонн гуманітарної допомоги.

КримSOS компенсує витрати на пальне для 11 організацій-партнерів, які займаються доставкою гуманітарної допомоги до МКП вимушених переселенців, у межах ініціативи з компенсації витрат. Вона поширюється на такі області: Київську, Житомирську, Закарпатську, Черкаську, Вінницьку, Хмельницьку.

Нагадуємо, що це одна з чотирьох ініціатив КримSOS в межах спільного проєкту з Управлінням Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Загальний бюджет проєкту складає 3,6 мільйона гривень.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини