Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: понад 1738 тонн гуманітарної допомоги отримали вимушені переселенці

19 / 09 / 2022

Вимушені переселенці отримали 1738,2 тонн гуманітарної допомоги. Про це повідомила менеджерка в соціальній сфері КримSOS Ольга Шкарупа.

«Вимушені переселенці отримали 1738,2 тонн гуманітарної допомоги у межах ініціативи КримSOS із компенсації витрат на паливо. За понад три місяці було закуплено 36,9 літрів пального на суму в 1,9 мільйона гривень», — розповіла Ольга Шкарупа.

Тільки за попередні два тижні 172,4 тонни допомоги отримали внутрішньо переміщені особи в місцях компактного перебування Закарпатської, Київської, Житомирської, Вінницької та Хмельницької областей

Доставкою гуманітарної допомоги до МКП вимушених переселенців займаються 11 організацій-партнерів КримSOS. Вона поширюється на такі області: Київську, Житомирську, Закарпатську, Черкаську, Вінницьку, Хмельницьку. Нагадуємо, що це одна з чотирьох ініціатив КримSOS в межах спільного проєкту з Управлінням Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Загальний бюджет проєкту складає 3,6 мільйонів гривень.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини