Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS подала заяву до поліції щодо пошкодження вандалами арт-об’єкту «Підземний безвихід»

14 / 05 / 2021

КримSOS просить поліцію порушити кримінальну справу за  ч. 1 ст. 194 КК України (Умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах).

«Ми презентували наш арт-об’єкт у лютому цього року. До цього часу він був у хорошому стані. А тут раптом хтось вирішив так його пошкодити! Ми вважаємо що було двоє осіб, або груп людей, які вчиняли цей акт вандалізму. Перша — ті, хто обмалював і розписав стіни переходу. Варто зазначити, що ці вандали не пошкодили зображень дверей тюремних камер. Ми вважаємо, що ті, хто розмалював арт-об’єкт не мали на меті донести якусь іншу думку про кримських політв’язнів. Це була просто чиясь дурість. Але ті, хто намагався зірвати та порізав наш плакат, на нашу думку, робили це саме з метою приховати інформацію про арт-об’єкт та політв’язнів», — сказав у коментарі QirimInfo Денис Савченко.

 

Нагадаємо, «Підземний безвихід» — спільний проєкт КримSOS та тбіліської платформи ARTIФ. Його мета — нагадати українському суспільству про кримських політв’язнів, яких влада РФ незаконно позбавила волі.

13 травня нам стало відомо, що вандали розмалювали стіни підземного переходу під Європейською площею Києва, де розташований арт-об’єкт, різними образливими малюнками та надписами. Також один з інформаційних плакатів інсталяції невідомі порізали та намагалися зірвати його зі стіни.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини