Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: південь України перебуває під постійною військовою загрозою, поки війська рф в Криму

21 / 06 / 2022

Південь України перебуватиме під постійною військовою загрозою, поки російські війська присутні в тимчасово окупованому Криму. Про це повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко у блозі на сайті “Українська правда”. 

“За 8 років окупації росія створила величезні військові бази в Криму. Незаконно збудований міст через Керченську протоку суттєво полегшив росії перекидання військ та техніки в Крим, який став плацдармом для подальшої окупації Херсонської, Запорізької та частини Донецької областей. Крім того, росія розмістила пускові установки в Криму та прилеглих акваторіях, з яких запускає ракети по всій території України”, – розповідає аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко . 

Разом з тим, в окупованому Криму рф проводить політику заміщення населення. З 2014 по 2021 роки в Крим переселилися від 500 тисяч до мільйона громадян рф.

“При цьому, десятки тисяч громадян України змушені були виїхати з Криму через політичні репресії, від яких найбільше потерпають кримські татари та проукраїнські групи. Крім того, російські окупанти фактично викорінили українську мову, культуру та традиції з усіх сфер публічного життя”, – зазначив Євгеній Ярошенко.

Повна версія тексту на сайті “Українська правда”.

Поділитись

Вибір редакції

Ще ЗМІ про нас