Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS підготував серію лекцій для внутрішньо переміщених осіб

29 / 07 / 2022

Серія лекцій від КримSOS вийде цього серпня у межах освітнього онлайн-курсу для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) на Prometheus. Про це розповіла юристка КримSOS Анастасія Калініна

«У межах курсу “Що має знати внутрішньо переміщена особа?” КримSOS підготував дві відеолекції. Учасники курсу зможуть дізнатись про особливості працевлаштування та звільнення внутрішньо переміщених осіб в умовах воєнного стану. Також у лекціях пояснюється порядок отримання допомоги від міжнародних та громадських організацій», – розповідає юристка КримSOS Анастасія Калініна. 

Курс стартує на платформі Prometheus 4 серпня, зареєструватися можна вже зараз за посиланням. Навчання відбуватиметься в онлайн-форматі та складатиметься із семи модулів. 

Лектори та лекторки курсу також пояснять, хто такі внутрішньо переміщені особи, як отримати довідку ВПО, компенсації та державні виплати. Крім того, у курсі йдеться про права переселенців, можливості отримання медичної допомоги, навчання та інтеграції ВПО у життя нової громади.   

Курс «Що має знати внутрішньо переміщена особа» у співпраці розробили вісім українських громадських організацій, які опікуються питаннями захисту прав постраждалих від збройної агресії, серед яких і КримSOS. 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини