Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: паспортизація від рф робить мешканців півдня України заручниками призову

25 / 05 / 2022

Паспортизація мешканців тимчасово окупованих Херсонської та Запорізької областей від рф робить людей заручниками та має на меті їх примус  до участі у бойових діях проти України. Про це повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.

“Після отримання російського паспорту, людина вважається військовозобов’язаною. Невдовзі після отримання російського паспорта рф може призвати таку особу на військову службу і в подальшому залучити її до участі у бойових діях проти України. Таким чином, мешканці тимчасово окупованих Херсонської та Запорізької областей стають заручниками призову рф”, – розповів аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.

25 травня путін підписав указ про “спрощений прийом” до російського громадянства жителів Запорізької та Херсонської областей. Це внесення змін до указу президента росії від 24 квітня 2019 року про надання у спрощеному порядку громадянства рф мешканцям тимчасового окупованих районів Донецької та Луганської областей. Оновлений указ розширює категорію осіб, яким можуть “видати” паспорт рф.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини