Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: парламентський рівень Кримської платформи може сприяти швидшому вирішенню кримських питань

18 / 08 / 2022


Парламентський рівень Кримської платформи може сприяти швидшому ухваленню рішень щодо Криму на міжнародному рівні. Про це аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко повідомив у коментарі Deutsche Welle.

“Цей рівень дуже важливий. Такий формат допомагає ухваленню в Конгресі США чи німецькому Бундестазі резолюцій, що відображають події в Криму, та допомагає швидше й синхронніше ухвалювати рішення в рамках міжнародних організацій – парламентських асамблей Ради Європи чи ОБСЄ”, – пояснив Євгеній Ярошенко. 

Цього року Кримська платформа складається з комплексу заходів, першим з яких стане онлайн-саміт серед представників понад 50 країн світу 23 серпня. Одним зі складників цьогорічної Кримської платформу також стане офлайн-саміт на рівні голів парламентів, який відбудеться в Хорватії 24 жовтня.

“Необхідно показати, що Крим став плацдармом для вторгнення на материкову частину України, є чіткий зв’язок між безпекою півдня України і демілітаризацією півострова. Лідерам варто відобразити в заяві, що агресія почалась з окупації Криму, тож має завершитися його деокупацією”, – додав Євгеній Ярошенко. 

Спеціалісти КримSOS долучені до діяльності Експертної мережі Кримської платформи та працюють у трьох з семи робочих групах, що опікуються: правами людей та міжнародним гуманітарним правом, екологічними та економічними наслідками окупації Криму, питаннями збереження культурної спадщини на півострові.

Поділитись

Вибір редакції

Ще ЗМІ про нас