Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: Окупанти вивозять товари з Херсонської області до Криму та росії

29 / 04 / 2022

Окупанти вивозять товари з Херсонської області до Криму та росії. Про це повідомляє голова правління КримSOS Денис Савченко у коментарі “Крим.Реалії”

«Тиск на місцевих підприємців Херсонської області. Метою тиску є використання вантажного, напіввантажного транспорту для того, щоб спочатку вивозити продовольчі товари, продукти харчування та інші товари з території Херсонської області або на територію Криму або навіть на територію російської федерації. А потім, згідно з інформацією, що є у нашої організації, ці товари тим же транспортом повертають на територію Херсонської області, наповнюють ними інші продовольчі місця, а також використовують як «гуманітарну допомогу», – заявив голова правління «КримSOS» Денис Савченко.

Нагадаємо, що російські солдати зі зброєю забирають вантажівки та вантажопасажирський транспорт у мешканців та підприємців у Херсонській області. Вони приходять до керівників та власників місцевих логістичних компаній, у яких залишився відповідний автопарк та змушують виконувати їх накази.

Поділитись

Вибір редакції

Ще ЗМІ про нас