Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: координатори здійснили 295 візитів до місць компактного перебування вимушених переселенців

7 / 09 / 2022

З червня регіональні координатори КримSOS здійснили 295 моніторингових візитів до місць компактного перебування (МКП) вимушених переселенців. Про це повідомив співкоординатор КримSOS Денис Савченко.

«За три місяці регіональні координатори КримSOS здійснили 295 моніторингових візитів до 260 МКП у 14 областях України. 157 місць компактного перебування розміщені у західних регіонах, 58 — у центральних та 45 — у північних», — розповів Денис Савченко.

Моніторингові візити спрямовані на вивчення умов та потреб проживання, а також фіксації випадків гендерно обумовленого насилля серед вимушених переселенців у місцях компактного перебування.

Візити проходять щотижня у Хмельницькій, Чернігівській, Черкаській, Львівській, Сумській, Полтавській, Тернопільській, Івано-Франківській, Рівненській, Чернівецькій, Житомирській, Волинській, Київській та Вінницькій областях. 

На ці регіони поширюється проєкт КримSOS «Посилення спільнот ВПО в центральних та західних областях України», що реалізується за фінансової підтримки Управління Верховного комісара у справах біженців Організації Об’єднаних Націй (УВКБ ООН).

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини