Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS і Крим.Реалії відтворили хроніку анексії Криму за допомогою соцмереж

29 / 02 / 2016

Навесні 2014 року КримSOS 24 години на добу наживо через Facebook висвітлював події, які відбувалися в Криму з початком воєнної інтервенції. Дуже скоро він став своєрідною платформою масового спротиву окупації. Два роки потому, 27 лютого 2016 року, хроніку анексії буде знову відтворено у галереї Facebook-постів, що тепер стали історією.

Хроніка проекту охоплює період з 27 лютого по 2 липня 2014 року. Виставка демонструє події, починаючи з початку російської агресії в Криму і закінчуючи моментом, коли КримSOS почав реалізовувати ряд проектів, аби допомоги вимушеним переселенцям із Криму та сходу України.

Виставка буде представлена в рамках відкриття культурного центру Autonomous у Кримському домі. Він покликаний стати осередком культурного життя Криму на материковій Україні. Простір Autonomous поєднає громадські організації, творчі спілки та окремих митців.

Дата: 27 лютого

Місце: Культурний центр Autonomous, вул. Суворова 9

Час офіційного відкриття виставки: 16:00

Форма реєстрації для ЗМІ: http://bit.ly/1TwDyL3

Вхід вільний. 
Довідки за телефоном: +38 066 137 14 67 (Юлія).

 На відкритті виставки Таміла Ташева, співзасновник та координатор КримSOS, проведе екскурсію представленими в хроніці подіями, а також розповість про те, що залишилося «за кадром».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини