Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

КримSOS: громадські організації отримали гранти на суму в понад 1,9 мільйона гривень

2 / 11 / 2022

У 2022 році в межах грантової програми КримSOS громадські організації та ініціативи отримали допомогу на суму в понад 1,9 мільйона гривень. Про це повідомив співкоординтор КримSOS Денис Савченко.

«52 громадські організації та ініціативні рухи з 14 областей України отримають допомогу на суму в понад 1,9 мільйона гривень у межах гарнтової програми КримSOS. З них 30 опікуються вимушеними переселенцями у західних областях України, 13 — у центральних регіонах і 9 — у північних. Наразі процеси передачі грантів перебувають на фінальній стадії», — розповів Денис Савченко.

Грантова програма КримSOS націлена на підтримку громадських організацій та ініціативних рухів у реалізації проєктів допомоги внутрішньо переміщеним особам, серед яких — проведення культурних, освітніх та просвітницьких заходів. Зокрема кошти підуть на технічне та спортивне обладнання, меблі та різноманітне устаткування.

Грантова програма реалізується у межах проєкту КримSOS та Управління Верховного Комісара ООН з питань біженців (УВКБ ООН).

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини