Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: до затриманих братів Ахаєвих можуть застосовуватися тортури

19 / 12 / 2022

Співробітники ФСБ можуть застосовувати тортури до затриманих у Джанкойському районі братів Ахаєвих. Про це повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.

«Як повідомила КримSOS адвокат, до затриманих кримських татар Ернеста та Марлена Ахаєвих можуть застосовуватися тортури, оскільки їхнє місцеперебування приховується. Недопускання адвоката до проведення слідчих та дослідчих заходів також вказує на можливе використання незаконних методів слідства», — розповів

Уранці 19 грудня в селі Тургенєве Джанкойського району окупованого Криму співробітники окупаційної поліції провели обшуки у будинках родин братів Ахаєвих. Згодом так звані «правоохоронці» затримали Ернеста та Марлена Ахаєвих і відвезли їх у невідомому напрямку.

Родичі та адвокат подали запити до різних відділень окупаційної поліції та прокуратури. Однак окупаційні силовики не повідомляли близьким та адвокату місцеперебування чоловіків. Молодший брат затриманих Амет Ахаєв за геолокацією в смартфоні зміг визначити місце ймовірного перебування чоловіків. Скоріш за все вони у будівлі, яка належить Прикордонному управлінню ФСБ в окупованому Криму. Причини обшуку та затримання невідомі.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини