Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: 90% аптек в Херсоні та області не працюють

24 / 05 / 2022

Близько 90% аптек у Херсоні та області не працюють. Про це повідомив Голова правління КримSOS Денис Савченко. 

“На тимчасово окупованій Херсонщині складна ситуація з ліками. Майже всі аптеки – 90%, не працюють. Деякі аптечні мережі, зі слів провізорів, планують взагалі припинити свою роботу в регіоні. Ліки наразі везуть з окупованого Криму та рф – і продають з багажників авто на місцевих ринках, вони не є сертифікованими та можуть бути підробкою. Величезна проблема з препаратами для серця та від тиску”, – розповідає Голова правління КримSOS Денис Савченко. 

Окрема проблема у вагітних жінок із придбанням ліків та аптечних товарів у пологовий будинок. Зараз часто неможливо знайти потрібні препарати та інші предмети, що зазвичай були у вільному доступі та необхідні для проведення пологів і одразу після них. Також є інформація про суттєві проблеми із дитячими ліками, найгостріша ситуація з жарознижувальним.

“Ліки для дітей –  це ще одна велика проблема. Як власне і товари для немовлят. Фактично, навіть ті ліки, які завозять з рф та Криму можуть бути небезпечні для дітей –  бо ніхто не знає, чи це справжні ліки чи підробка”, –  додав Денис Савченко.

Як стало відомо, в аптеках залишились деякі дуже дорогі вузькоспеціалізовані препарати, вітаміни, лікарські трави та чаї, зубні пасти та деякі косметичні вироби. А ціни в цілому виросли в 3-5 раз на більшість препаратів.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини