Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

КримSOS: 229 тонн гуманітарної допомоги доставили вимушеним переселенцям

6 / 06 / 2022

229 тонн гуманітарної допомоги доставили вимушеним переселенцям у 5 областях: Вінницькій, Закарпатській, Хмельницькій, Житомирській та Київській. Про це повідомила менеджерка в соціальній сфері КримSOS Ольга Шкарупа. 

“Партнери КримSOS в областях – громадські організації – отримали “паливні картки” в рамках проєкту підтримки внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Сотням людей в місцях компактного розселення вимушених переселенців доставили предмети першої необхідності та продукти харчування”, – розповідає менеджерка в соціальній сфері КримSOS Ольга Шкарупа

Проєкт КримSOS з фінансування витрат на паливо для перевезення гуманітарних вантажів стартував у травні 2022 року. У найближчий час до ініціативи мають долучитись ще 3 області: Черкаська, Тернопільська та Львівська. 

“Через дефіцит палива перевізники не можуть заправити великі фури. На жаль, це ускладнює процес доставки гуманітарної допомоги всередині країни”, – додала Ольга Шкарупа.
Доставка гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям –  це одна з чотирьох ініціатив КримSOS, що реалізується спільно з Управлінням Верховного комісара Організації Об’єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН).Загальний бюджет проєкту складає 3,6 мільйонів гривень.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини