Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кримський «парламент» зробив заяву в зв'язку із загибеллю російського бойовика Моторолли

19 / 10 / 2016

Російська “Держрада” Криму випустила заяву в зв’язку із загибеллю відомого російського бойовика Арсенія Павлова, він же Моторолла. У своїй заяві самопроголошені “депутати” назвали вбивство бойовика “терактом” і вимагають від влади України знайти і покарати винних, а у разі відмови ввести на територію України “міжнародні сили правопорядку”.

“У разі нездатності проведення такого розслідування українською владою на територію України для його здійснення повинні бути допущені міжнародні сили правопорядку, уповноважені покласти край розсаднику тероризму”, — йдеться у заяві, опублікованій на сайті “Держради”.

Крім того, члени “народного ополчення” провели акцію прощання на центральній площі Сімферополя. Вони називали Павлова “побратимом-ополченцем і учасником “кримської весни”.

 

Нагадаємо, російський терорист Арсеній Павлов був підірваний у ліфті свого будинку в Донецьку в понеділок, 16 жовтня. Він був громадянином РФ і брав активну участь у бойових діях на сході України на боці сепаратистів. Крім того, у війні на Донбасі воювала велика кількість кримчан. Докладніше про це можна прочитати тут.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини