Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кримський «парламент» просить призупинити діяльність колекторів

17 / 02 / 2016

Російський парламент Криму прийняв спеціальне звернення до Федеральних зборів РФ з проханням призупинити діяльність колекторських агентств в Росії, повідомляє «ТАСС»

«Ми, депутати кримського парламенту, враховуючи гостроту проблеми, загрози і ризики для російського суспільства, вважаємо за необхідне призупинити діяльність колекторських агентств і заборонити банкам переуступку права вимог по боргах небанківських організацій до прийняття спеціального федерального закону про колекторів і поправок, що уточнюють порядок погашення мешканцями Республіки Крим зобов’язань по кредитах», — йдеться в повідомленні.

Також «парламентарі» просять Держдуму і Раду Федерації розглянути і прийняти законодавчі акти, спрямовані на встановлення жорстких правових норм, що регламентують і впорядковують діяльність колекторських агентств.

Таку ініціативу пов’язують із загрозою життю та здоров’ю людей.

«Ми стали свідками того, як проблема заборгованості населення за кредитами отримала жахливі форми, а дії колекторів стали суспільно небезпечними», — йдеться в зверненні.

Раніше російський голова Криму Сергій Аксьонов звернувся до уряду з РФ з проханням ввести мораторій на виплату кримчанами боргів по кредитах в українських банках.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини