Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кримський чиновник витратив півмільйона рублів з бюджету на гарний номер мобільного

5 / 04 / 2016

У Криму порушено кримінальну справу стосовно співробітника регіонального відділення Фонду соціального страхування Росії, який придбав гарний телефонний номер за рахунок коштів державного бюджету, повідомляється на сайті Слідчого комітету по регіону.

За 500 тис рублів бюджетних коштів чиновник отримав номер з сімома однаковими цифрами. За даними слідства, для здійснення угоди він направив на адресу одного з підприємств сфальсифіковані документи.

“З грудня 2015 року по січень 2016 року підозрюваний, будучи відповідальною особою за роботу в рамках контракту, без узгодження з керівником та іншими уповноваженим особами за рахунок державних коштів Фонду придбав “золотий” телефонний номер вартістю 500 тисяч рублів для особистого користування”, – повідомляє відомство.

Співробітник ФСС підозрюється в скоєнні злочинів, передбачених статтями “Перевищення посадових повноважень” і “Службова підробка”.

В даний час з’ясовуються всі обставини злочину. Вже вилучено документацію, що підтверджує факт перерахування грошових коштів, і призначено проведення низки судових експертиз.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини