Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кримських фанатів змушують здавати свої особисті дані

17 / 09 / 2015

Для відвідування фан-сектора при проведенні футбльних матчів в Криму вболівальники зобов’язані здати свої особисті дані, повідомляють фанатські групи в соціальних мережах.

Наприклад, для відвідування матчів у Керчі необхідно було написати заяву на ім’я директора стадіону із зазначенням паспортних даних, адреси проживання і номера телефону і здати документи в офіс спортивного клубу «Проспорт». Спільнота «Фанати Євпаторії» уточнювали, що дані необхідно було здавати в РВВС.

Вимога здавати особисті дані базується на російському Федеральнму закону №192-ФЗ «Про внесення змін в окремі законодавчі акти Російської Федерації у зв’язку із забезпеченням громадського порядку та громадської безпеки при проведенні офіційних спортивних змагань» і постанові уряду РФ №1156 «Про затвердження правил поведінки глядачів при проведенні офіційних спортивних змагань».

На даний момент в співтоваристві уболівальників керченського футбольного клубу «Океан» зазначено, що проблема вирішена, але яким чином – не уточнюється.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини