Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кримськотатарського активіста Сулеймана Кадирова викликають на допит у ФСБ

6 / 07 / 2017

Кримськотатарського активіста Сулеймана Кадирова, якого звинувачують у закликах до порушення територіальної цілісності РФ, викликають у відділок ФСБ в Сімферополі на допит. Про це в коментарі QirimInfo розповів Кадиров.

Допит призначений на 17:00 7-го липня. Активіст припускає, що допит пов’язаний із закінченням слідства у його справі.

«Ні, мені не повідомили [з чим саме пов’язаний виклик на допит], але мені здається, що пов’язано з остаточним обвинуваченням, завтра все буде відомо», – пояснив Кадиров.

Раніше повідомлялося, що Кадиров ознайомився з результатами психіатричної експертизи, яка проводилася в рамках слідства у порушеній проти нього кримінальній справі. Крім експертизи активіста ознайомили з допитом експертів, які проводили лінгвістичну, психолого-лінгвістичну, а також психіатричну експертизу.

У жовтні минулого року проти активіста Сулеймана Кадирова було порушено кримінальну справу за заклики до порушення територіальної цілісності РФ. З моменту порушення кримінальної справи ФСБ вже чотири рази продовжувала по ньому слідство, за цей час Кадирова внесли в список екстремістів і заблокували банківську карту. В кінці травня по його справі почали допитувати перших свідків. Дві лінгвістичні експертизи, які проводилися в рамках цієї справи показали, що коментар Кадирова в соцмережі Facebook не є закликом до екстремістських дій.

За версією слідства, Кадиров розмістив у своєму акаунті в Facebook відеоматеріал блогера Дем’яна Демьянченко під назвою «Новий батальйон». У ролику Демьянченко закликав вести війну проти Росії заради повернення Криму до складу України. Кадиров, в свою чергу, залишив під відеозверненням коментар про те, що підтримує позицію блогера. Сам активіст каже, що не розміщував дане відео у себе на сторінці і тим більше не залишав під ним коментарі.

 

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини