Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кримського татарина Сервера Тороза, скоріш за все, утримують в СІЗО Краснодара

10 / 05 / 2017

Кримський татарин Сервер Тороз, якого затримали в селі Морське 8 травня, швидше за все знаходиться в СІЗО міста Краснодара. Про це в коментарі QirimInfo повідомила активістка Ленора Дюльберова.

«Сьогодні я телефонувала з батьками, сказали, що він подзвонив вчора ввечері, сказали, що він у СІЗО. Правда не уточнив якого міста. Ми припускаємо, що це Краснодар, тому що місцева поліція раніше повідомляла, що Сервера начебто відвезли в Краснодар», – розповіла Дюльберова.

 Активістка повідомила, що родичам не відомо на яких підставах силовики утримують кримського татарина.

«Сказали тільки збирати позитивні характеристики», – додала Дюльберова.

Ще один затриманий 8 травня кримський татарин Амет Аметов перебуває вдома.

«Вчора його повторно затримали, а о третій годині ночі відпустили. З Ялти до Судака він добирався самостійно. Причиною затримання стала якась сумка, яка десь була вкрадена і нібито має якесь відношення до нього, начебто хтось дав цю сумку Аметова на збереження», – зазначила Дюльберова.

Нагадаємо, 8 травня в Судаку в будинку голови регіонального меджлісу Ільвера Аметова силовики провели обшук. Пізніше силовики оточили селище Морське в 20 кілометрах від Судака. Близько півгодини дорога від Судака в селище була перекрита співробітниками СОБР. У будинку кримського татарина Юсуфа Тороза силовики також провели обшук. Приводом для обшуку став анонімний лист. Силовики шукали в будинку кримського татарина наркотики.

Вибір редакції

Ще Новини