Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кримські школярі можуть не здавати ЄДІ в 2016 році

21 / 10 / 2015

Згідно зі схваленим Радою Федерації закону, прийом до вищих навчальних закладів буде здійснюватися не тільки на підставі ЄДІ, а й за результатами вступних випробувань самого вузу, повідомляє сайт РІА Крим.

У 2016 році випускники кримських шкіл і раніше будуть мати право вибирати між ЄДІ і класичними випускними іспитами. Закон встановлює, що прийом до вищих навчальних закладів за програмами бакалаврату та програмами спеціалітету здійснюється не тільки на підставі результатів ЄДІ, а й вступних випробувань, що проводяться освітніми організаціями вищої освіти самостійно. Передбачається, що порядок виділення місць і особливості прийому до ВНЗ осіб, які постійно проживають в Криму та Севастополі, встановлюються Мінистерством освіти РФ. 

З 2009 року ЄДІ служить в Росії одночасно випускним іспитом в школі і вступним іспитом до вузу і проводиться для 14 загальноосвітніх предметів. Відповідно до закону про інтеграцію системи освіти Криму в російську, ЄДІ повинен був бути введений в Криму і Севастополі з 2016 року. У 2014 і 2015 роках випускники кримських шкіл здавали ЄДІ з бажанням.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини