Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кримські правозахисники взяли участь в щорічній конференції ОБСЄ з прав людини

19 / 09 / 2017

14 вересня в рамках щорічної конференції ОБСЄ з прав людини КримSOS спільно з Гельсінським Фондом з прав людини організовував сайд-івент, присвячений ситуації в Криму: «Ілюзорні терористи? Репресивна політика Росії в Криму під прикриттям боротьби з тероризмом ». В якості доповідачів в рамках заходу виступили Наріман Джелялов, Марія Кравченко, Едем Семедляєв і Таміла Ташева.

Доповідачі розповіли про методи, які використовує окупаційна російська влада в Криму, зокрема про застосування антитерористичного і антіекстремістского законодавства, яке направляють проти всіх, хто не згоден з анексією півострова або з російською політикою в цілому, позначаючи їх як ворогів і екстремістів.

Правозахисники наголосили, що на анексованому півострові пропагується пропаганда ненависті, яка викликає дискримінацію і загострення міжетнічних відносин. Російська політика поширює страх серед населення в цілому і постійне відчуття небезпеки, а заборона на так звані екстремістські матеріали, літературу і публікації призводить до серйозних порушень свободи слова, засобів масової інформації та інформації. Ці порушення супроводжуються кримінальними та адміністративними переслідуваннями за публікації, регулярні обшуки в приватних будинках і офісах і блокування веб-сайтів і засобів масової інформації.

Детальніше про участь кримських правозахисників на щорічній конференції ОБСЄ з прав людини читайте в наступних матеріалах.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини