Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Кримські морські порти» очолив росіянин з Владивостока

15 / 03 / 2016

Новим головою «державного» унітарного підприємства Криму «Кримські морські порти» призначений колишній гендиректор «Владивостоцького морського торгового порту» (ВМТП, входить в транспортну групу Fesco) Валерій Местулов.

Як повідомляють «Події Криму» з посиланням на прес-службу підприємства, Местулов має досвід управління стівідорними компаніями, що спеціалізуються на контейнерному бізнесі, в тому числі на Далекому Сході РФ. Раніше він очолював фірми «Східна стивідорна компанія», «Владивостоцький контейнерний термінал» і «Владивостоцький морський торговельний порт».

Нагадаємо, підприємство «Кримські морські порти» створено в березні 2014 року і знаходиться у веденні російського регіонального Мінтрансу Криму. В структуру підприємства на правах філій входять Керченський торговельний порт, Керченський рибний порт, Феодосійський торговельний порт, Ялтинський торговельний порт, Євпаторійський торговий порт, Керченська поромна переправа, а також підприємства «Порт-Термінал» (Керч) і «Держгідрографія».

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини