Херсон: +3 8(095) 277-53-55

Консультація по Skype виключно
для тих, хто знаходиться у Криму.
Акаунт для звернень: krymsos_legal

 

Консультація психолога

+3 8 (050) 867-84-28

(Viber, Telegram, Whatsapp)

psiholog@krymsos.com

Кримські медики не можуть домогтися підвищення зарплати

14 / 09 / 2016

Працівники швидкої допомоги Криму на зустрічі з “міністром” охорони здоров’я Олександром Голенко вимагали підвищення заробітної плати середньому персоналу і водіям, повідомляє АН-Крим. За словами учасниці зустрічі, їх вимоги задоволені не були.

«Ми перейшли до фонду ОМС і розраховували, що будемо отримувати за кількістю обслуговуваних викликів. Але ситуація не змінилася. Була зустріч з міністром охорони здоров’я Голенко, начальником територіального фонду страхової медицини, провідним економістом мінохоронздоров’я і представниками профспілки. На жаль, ця зустріч нічого не дала», – повідомила учасниця зустрічі диспетчер ялтинської станції швидкої медичної допомоги Ірина Буравльова.

Всі питання медпрацівників на зустрічі з профільним “міністром” залишилися без конкретних відповідей, тому кримські медики готові звернутися до Міністерства охорони здоров’я РФ.

Буравльова зазначила, що зарплата водія швидкої становить 7590 рублів, медсестри 11 138 рублів, фельдшера 11 830 рублів, що не відповідає обсягу роботи.

Нагадаємо, севастопольські медики складали звернення до «прокуратури» міста про недотримання адміністрацією лікарні законодавства РФ в частині виплати зарплати.

 

Вибір редакції

Ще Новини