Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кримські депутати заборонили огороджувати пляжі

22 / 10 / 2015

Російська держрада Криму прийняла в остаточній редакції законопроект «Про внесення змін до закону республіки «Про курорти, природні лікувальні ресурси і лікувально-оздоровчих місцевостях Республіки Крим», повідомляє «КрымМедиа».

Внесення змін до закону було ініційовано російською прокуратурою півострова навесні цього року у зв’язку з виявленими невідповідностями окремих його норм вимогам федерального законодавства.

В остаточній редакції із закону виключено норми, що дозволяють законодавством обмежувати доступ до водних об’єктів загального користування, у тому числі до пляжів.

Крім того, в закон внесені зміни, що дозволяють здійснювати класифікацію об’єктів санаторно-курортного та лікувально-оздоровчого призначення організаціями, зареєстрованими не тільки на території Криму.

Нагадаємо, закон «Про курорти, природні лікувальні ресурси і лікувально-оздоровчих місцевостях Республіки Крим» був прийнятий російським кримським парламентом у січні 2015 року. У ньому пляжі були поділені на загальнодоступні і з обмеженим доступом, що суперечило російському законодавству, згідно з яким доступ до берегової зони мають усі громадяни. Крім того, кримських готельєрів зобов’язали проходити обов’язкову класифікацію, хоча в Росії ця процедура була добровільною.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини