Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кримська «влада» стала власником «Генбанка»

12 / 08 / 2015

Російський губернатор Севастополя Сергій Міняйло та російський голова Криму Сергій Аксьонов підписали 11 липня угоду з представниками «Генбанку». За цією угодою виконавчі органи Криму і Севастополя отримають по 25% статутного капіталу банку. За словами Аксьонова, при передачі власності бюджетних коштів не знадобилося.

«Бюджетних витрат уряд Республіки Крим та міста Севастополя не несе, ризиків для підписання даного документа щодо республіканського бюджету – немає», – повідомив «глава» Криму.

Натомість, за словами першого заступника голови правління «Генбанка» Сергія Мохова, в результаті підписання угоди банк отримав великий клієнтський потік.

Фінансові служби «урядів» Криму і Севастополя та керівництва банку до першого вересня підготують програму виведення на ринок нових спільних фінансових продуктів. Мова може йти про підтримку сільськогосподарського напрямку, малого та середнього бізнесу, розширення іпотечного кредитування.

«Генбанк» – один з перших російських банків, що увійшов в Крим після анексії. На даний момент «Генбанк» є другим за чисельністю відділень банків у Криму. Одним з ключових акціонерів, які мають вплив на банк, є Євген Двоскін – його звинувачували у фінансових махінаціях і відмиванні грошей правоохоронні органи різних країн. У 2008 році в Монако Двоскіна заарештовувало ФБР США за звинуваченням у шахрайстві, в РФ неодноразово ставав фігурантом кримінальних справ. Головою ради директорів «Генбанку» є дружина Двоскіна Тетяна.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини