Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кримська влада нарахувала 3 млн туристів

2 / 09 / 2015

Кримська влада заявляє, що з початку року півострів відвідали понад 3,2 млн туристів, повідомляє ТАСС.

«На кінець серпня Крим відвідали більше 3 мільйонів туристів. Це майже на 900 тисяч більше порівняно з аналогічним періодом 2014 року», – сказав російський міністр курортів і туризму Криму Сергій Стрельбицький.

За словами Стрельбицького, у другій половині літа туристи проявляли більший інтерес до міст західного та східного узбережжя Криму. Так, згідно з його даними станом на початок червня, в Ялті відпочила половина всіх туристів, які відвідували півострів, а сьогодні цей показник становить 36%. Також він розповів, що туристи воліють не залишатися на весь час відпустки в одному місті, а відвідувати відразу декілька.

В той же час, згідно зі звітом Російського союзу туріндустрії, попит на внутрішні напрямки за підсумками літа виявився нижчим за очікування туроператорів.

«Після того, як наприкінці серпня курс рубля досяг семимісячного мінімуму, продажі турів по країні впали на 18%. Найбільше — на третину — знизився інтерес до курортів Чорноморського узбережжя», – пише з цього приводу Комерсант.

Раніше про те, що туристичний сезон в Криму знову провалений заявляв колишній міністр курортів і туризму Криму Олександр Лієв.

«До окупації 67% туристів у Криму були жителі України. От вони зараз не їдуть. Туристи з країн ЄС теж не поїхали. не поїхала білоруси, ні поїхали молдавани. Крим цього року міг розраховувати не більше ніж на 1 мільйон осіб», – розповів Лієв.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини