Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кримська ФСБ порушила справу щодо організаторів підриву ЛЕП на Херсонщині

25 / 11 / 2015

Органи слідства управління ФСБ по Криму за поданням російської прокуратури АРК порушили кримінальну справу за фактом диверсії — підриву опор високовольтних ліній, що постачають на Кримський півострів електроенергію. Про це сьогодні журналістам повідомила «прокурор Криму» Наталія Поклонська, передає «КримІнформ».

За словами Поклонської, справу порушено за статтею КК РФ «Диверсія», яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі до 20 років. Вона уточнила, що справу було порушено 24 листопада.

Напередодні Поклонська анонсувала порушення кримським управлінням ФСБ РФ кримінальної справи за фактом підриву в Україні опор ліній електропередач, що подають електроенергію на півострів. Поклонська також сказала, що у слідства підозрюваних поки немає.

«Органи слідства встановлять і підозрюваних, і пред’являть звинувачення, і оголосять у розшук, і, як слід за кримінально-процесуальним законодавством, будуть проводити досудове розслідування. Ми бачимо те, що показують нам ЗМІ, ми бачимо, як деякі представники, в тому числі і громадяни, які виїхали з території Криму, перешкоджали проведенню ремонтних робіт на підірваних лініях електропередач. Це відомі особи, що тут приховувати. А причетні вони, яку конкретно дію вчинили і як її кваліфікувати, визначатимуть вже слідчі попереднього слідства», – уточнила «прокурор».

Поклонська підкреслила, що дана справа має особливе значення і контролювати хід його розслідування «прокурор Криму» буде особисто.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини