Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

«Криммолоко» все ж припинило своє існування

15 / 03 / 2016

В окупованому Криму найбільший регіональний виробник молочної продукції «Криммолоко» припинив своє існування, передає «Примечание».

Як повідомив російський міністр сільського господарства Криму Андрій Григоренко, зупинка виробництва не позначилася на ситуації з забезпеченістю населення регіону молоком.

«Обсяг виробництва там був дуже маленький. Від того, що закрилося підприємство, не з’явився дефіцит молочної продукції, ціни не підскочили, — прокоментував ситуацію Григоренко.

Російський голова відомства запевнив, що боргів у компанії не буде. 

«Що стосується відносин переробника з постачальниками молока, за моєю інформацією, він з усіма розрахувався, боргів у нього немає. Дефіцитне для Криму сировину направлено на інші переробні підприємства. Ми перевірили ситуацію з виконанням нормативів і всіх законів щодо людей, які там працювали. Я розмовляв з директором компанії, він запевнив, що всі компенсації, все видачі, усі сповіщення — вся процедура — йде, як належить», — заявив він.

Також чиновник зазначив, що по Криму відбувається зниження обсягів виробництва молока в цілому.

«Мене хвилює, що обсяги виробництва молока в Криму падають, ферми стоять порожні. Хоча зараз за рахунок «Крим-фармінга» (тваринницький комплекс в Первомайському районі Криму — ред.) стало трошки легше. Ми заклали величезні гроші на підтримку молочного скотарства. На селі немає дітей, люди біжать в місто, триває урбанізація — треба повернути людський потік», — сказав Григоренко.

Нагадаємо, ПАТ «Криммолоко» — найбільший регіональний виробник натуральної молочної продукції, створений в 1996 році.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини