Кримчанину продовжили арешт у справі «26 лютого»

20 / 08 / 2015

У Криму 19 серпня 2015, в Київському районному суді Сімферополя відбулося чергове судове засідання у справі Мустафи Дегерменджі, обвинуваченого в участі в масових заворушеннях біля стін кримського парламенту 26 лютого 2014. Чоловікові продовжили термін арешту на 3 місяці.

Про це повідомляє прес-служба Меджлісу кримськотатарського народу. «Суд задовольнив клопотання слідчого про продовження арешту на 3 місяці, до 7 листопада», – йдеться в повідомленні.

Правоохоронні та судові органи Криму традиційно не коментують рішення у даній справі. Мустафа Дегерменджі був затриманий 7 травня в селі Грушівка Судацького регіону групою озброєних силовиків. 26 лютого 2014 під кримським парламентом зібралися кілька тисяч прихильників кримськотатарського Меджлісу і «Русского единства». Організаторами заходу виступили глава Меджлісу Рефат Чубаров і лідер « Русского единства» Сергій Аксьонов. Тоді в результаті зіткнень двоє людей загинули. Слідчий комітет Росії після анексії Криму порушив за даним фактом кримінальну справу. 

Нагадаємо, у рамках його розслідування «за підозрою в організації і участі в масових заворушеннях» 29 січня поточного року був затриманий і арештований заступник глави Меджлісу Ахтем Чийгоз.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини