Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (WhatsApp, Signal)

Кримчанин Володимир Балух розмістив у себе на будинку табличку на честь Героїв Небесної сотні

30 / 11 / 2016

Вранці 29 листопада український активіст Володимир Балух на стіні власного будинку в Криму, в селі Серебрянка Роздольненського району, розмістив табличку «Вулиця Героїв Небесної сотні 18». В цей же день до нього приїхав голова сільської ради Степанюк Віталій Вікторович з двома помічниками і потребував зняти табличку. Про це Балух повідомив Кримській правозахисній групі.

«Степанюк сказав, що табличку я розмістив незаконно, він натякнув на можливе спілкування з поліцією», – розповів Володимир Балух.

За свою проукраїнську позицію Володимир Балух раніше піддавався переслідуванню з боку де-факто влади як в адміністративному, так і кримінальному порядку. Нагадаємо, з грудня 2013 року над дахом будинку у Балуха розвивається український прапор.

Раніше в будинку у Балуха та його родичів співробітники поліції провели два обшуки. Перший обшук пройшов в квітні 2015 року. В ході першого обшуку з даху його будинку знімали український прапор. Після проведення другого обшуку українця звинуватили в образі співробітника поліції Євгена Баранова і засудили до 320 годин обов’язкових робіт.

Поділитись

[wp_social_sharing social_options='facebook' facebook_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image=''] [wp_social_sharing social_options='twitter' twitter_text='' reddit_text='Share on Reddit' icon_order='f,t,l,p,x,r' show_icons='0' before_button_text='' text_position='' social_image='']

Вибір редакції

Ще Новини