Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кримчанин, що голодував на Майдані потрапив до лікарні

1 / 08 / 2015

9 липня, після різкого погіршення самопочуття, Абібуллаєв потрапив до міської лікарні Києва №18. Там, на думку голодуючого, йому не надали належну допомогу. Через чотири дні Абібуллаєв звернувся в управління соцзахисту Солом’янського району, де був зареєстрований як переселенець. На прийомі у начальника управління йому стало погано, і звідти на швидкій кримчанина доставили в районну лікарню №6, де медики провели повне обстеження і надали переселенцю необхідну допомогу. На сьогоднішній день Абібуллаєв знаходиться у відділенні терапії, скарг на роботу лікарів у нього немає, почуває себе задовільно.

 За словами медиків, госпіталізація відбулася швидше з соціальних причин, ніж за медичними показаннями. Організм голодуючого виснажений, але загрози його життю та здоров’ю немає. У лікарні повідомляють, що у них немає можливості тримати Сервера Абібуллаєва в лікувальному закладі довгий час, так як немає соціальних ліжок. Після періоду відновлення пацієнта доведеться відправляти назад на вулицю.

Допомогою переселенцю в даний момент займаються співробітники соцзахисту Солом’янського району і роблять це з власної ініціативи, тому що посадових інструкцій для таких випадків не існує. За їхними словами, механізму надання допомоги людям, які опинилися в подібній ситуації не було і раніше, а зараз, в умовах кризи, є ризик збільшення кількості подібних випадків.

Нагадаємо, що переселенець з Криму Сервер Абібуллаєв оголосив голодування в самому центрі Києва, під стелою Незалежності. Причиною голодовки він вказував незаконне виселення із соціального житла, а умовою прийому їжі називав надання нового місця проживання, задокументований міністерством соціальної політики.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини