Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кримчани зможуть в режимі онлайн отримати ряд адмінпослуг

18 / 12 / 2015

Державне агентство з питань електронного урядування запровадило ряд послуг, які в режимі онлайн можуть отримати громадяни України, в тому числі й ті хто проживає наразі в окупованому Криму. Про це повідомляється на сайті Представництва Президента в Криму.

Державна реєстрація актів цивільного стану

На порталі «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» кримчани можуть записатися на прийом до відділів ДРАЦС, які розташовані на материковій частині України, задати питання в онлайн режимі, а також подати заяви на реєстрацію актів цивільного стану.

Отримання інформації загального характеру

На порталі «Кабінет електронних сервісів» стала доступна послуга зустрічі з державними особами у форматі відеоконференції. Також є система пошуку законодавчих документів, база зразків (шаблонів) документів (договори, заяви, юридичні документи та інше).

Електронний суд

На порталі «Судова влада України» доступна інформація щодо стану розгляду судових справ, є можливість надіслати процесуальні документи електронною поштою учасникам судового процесу та судові повістки.

Також онлайн доступна інформація про Єдиний державний реєстр судових рішень, оприлюднення відомостей у справах про банкрутство, електронна торгівля – проведення онлайн аукціонів з продажу арештованого майна на поталі «СЕТАМ».

Інші державні реєстри

У Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно можна отримати відомості про зареєстровані речові права на нерухоме майно та попередньо подати заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень.

Також став доступним реєстр громадських об’єднань,  державний реєстр друкованих ЗМІ та інформаційних агентств як суб’єктів інформаційної діяльності, єдиний реєстр громадських формувань, єдиний реєстр арбітражних керуючих, єдина база даних електронних адрес, номерів факсів суб’єктів владних повноважень.

Замовлення витягу з Державного земельного кадастру

Послуга дає можливість отримати витяг про наявну реєстрацію земельних ділянок, незалежно від місця перебування особи. Замовлення витягу здійснюється через Публічну кадастрову карту, що розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини