Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кримчани попрощалися з відомим письменником Закіром Къуртнезіром

13 / 01 / 2016

Сьогодні, 13 січня, в с. Добре, під Сімферополем, кримчани попрощалися з відомим кримськотатарським письменником, журналістом і перекладачем Закіром Къуртнезіром.

Проститися з письменником прийшли родичі та близькі, кримськотатарські письменники, поети, журналісти, громадські діячі, ветерани національного руху, члени Духовного управління мусульман Криму та м.Севастополь.

Голова Муфтіяту Криму Еміралі Аблаєв висловив співчуття рідним і близьким покійного і нагадав про внесок Къуртнезіра у розвиток друкарського і видавничої справи в Муфтіяті Криму і летературну спадщину.

«Ми глибоко цінуємо його багаторічну і віддану працю для розвитку видавництва в Муфтіяті, саме Закірову належить ідея видання релігійної газети «Хідаєт», яка стала офіційним вісником Муфтіяту. Він 20 років життя віддав цій газеті і розвитку видавничої справи в Муфтіяті. Крім того, його перу належить безліч статей і книг, які складають безцінну спадщину для майбутніх поколінь. Закір завжди думав про майбутнє народу, переживав, співчував», — сказав муфтій.

Къуртнезір помер на 83-му році життя в результаті тривалої хвороби.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини