Питання щодо військовополоненних та цивільних заручників +38 095 931 00 65 (Signal, Telegram, WhatsApp, Viber)

Кримчани будуть виплачувати борги за кредитами, взятими в українських банках

9 / 11 / 2016

Російський Фонд захисту вкладників опублікував список організацій, які будуть стягувати з крымчан борги за кредитами, взятими в українських банках, повідомляє Комерсант.

Всього таких організацій три: ТОВ “ЮК” Правові ініціативи “(Краснодар), АТ” Фондовий конверс-центр “(Москва) і ТОВ” ДіДжи Фінанс Рус “(Санкт-Петербург).

Ці організації придбали право стягувати борги у таких українських банків як Фідобанк, ОТП-банк та Альфа-банк. Загальна сума вимог складає трохи менше 1 млрд руб (близько 400 млн гривень). У АТ “Фондовий конверс-центр” найбільший пакет вимог – 818,2 млн руб (330 млн гривень) до понад 19 тис. позичальників Альфа-банку. Всього до ФЗВ звернулися 15 організацій для придбання права вимог по кримським кредитам, однак 12 з них отримали відмову.

На момент анексії Криму заборгованість по кредитах перед українськими банками мали 350 тисяч кримчан. За даними Незалежної асоціації банків України, на 1 лютого 2014 року українські банки в Криму видали кредити на суму 16,6 млрд гривень.

Нагадаємо, раніше російський голова Криму Сергій Аксьонов заявляв, що не дозволить колекторам стягувати борги з жителів Криму.

“Ми колекторів взагалі не допустимо до кримчан. Це принципова позиція <...> тільки держава має право на стягнення боргів”, – говорив Аксьонов.

Поділитись

Вибір редакції

Ще Новини